SAYU novinky - Jak jsme pro vás vylepšili naše kalhotky?

SAYU novinky - Jak jsme pro vás vylepšili naše kalhotky?

V SAYU se snažíme neustále posouvat dopředu a rozvíjet naše produkty k lepšímu. Naším cílem je nejen krásné, ale i kvalitní spodní prádlo. Modely kalhotek pravidelně zdokonalujeme, při čemž dbáme na zpětnou vazbu testérek a podněty našich zákaznic. Protože na jejich spokojenosti nám záleží! Pojďme se podívat na všechna vylepšení, která jsme pro vás připravili…


Nové technologické začištění funkční vložky

Kraj merina se u starších modelů kalhotek po vyprání třepil, proto jsme zvolili novou technologii šití při začištění funkční vložky. Nyní okraj vypadá po vyprání lépe! Starý způsob začistění byl o chlup příjemnější na dotek, avšak i nyní je šev příjemný a rozhodně neškrábe, to bychom nedopustili! :)  

kalhotky detail


Prodloužená vložka v přední části kalhotek

Na základě zpětných vazeb jsme se rozhodli u nových střihů prodloužit funkční vložku v přední části kalhotek. Pokud patříte mezi ženy, které spíše krvácí vepředu, jistě tuto změnu uvítáte! :) Příjemná bude také pro ženy, které spí na břiše. Prodloužená vložka dodá větší pocit jistoty a bezpečí. Modely s prodlouženou vložkou naleznete zde.

menstruační kalhotky

 

Lepší začištění svislých krajů funkční vložky u kalhotek na spaní

Zakládáme si na preciznosti a kvalitě nejen použitých materiálu, ale také způsobu zpracování. Na každém švu nám záleží! Proto jsme zvolili ještě lepší začištění svislých krajů funkční vložky u kalhotek na spaní. Díky tomu se už po vyprání nebudou třepit a kalhotky zůstanou krásné na pohled nejen zvenčí, ale i zevnitř!

menstruační kalhotky

 

Černé modely z jemnějšího úpletu

Neexistuje nic takového, jako je příliš mnoho pohodlí! Když jsme tedy objevili ten nejměkčí úplet široko daleko, volba na něj padla zcela bez váhání. Nyní tedy černé modely (jako například Černé s transparentními boky) šijeme z ještě jemnějšího a příjemnějšího materiálu. Kalhotky jsou díky tomu neuvěřitelně hebké na dotek a skoro s nimi zapomenete, že je máte na sobě! :)

menstruační kalhotky

 

Kapičky označující savost

Mnoho z vás nám psalo, abychom přímo na kalhotkách značili jejich savost. Pro větší přehlednost mají nově našité kusy kalhotek na boční etiketě kapičky s označením savosti. Na první pohled tak bude patrné, po kterém kousku ve svém šuplíku v ten pravý den máte sáhnout.

SAYU novinky

 

Vyšší hladké černé? Klasické!

Oblíbila jste si naše Vyšší hladké a divíte se, kam najednou z e-shopu zmizely? Nebojte se, jsou tam! Jen jsme je přejmenovali na Klasické. Přesně takové se nám totiž zdají. Ani vysoké, ani nízké, zkrátka klasické. Takové, jaké má ráda snad každá z nás. :)

Menstruační kalhotky Klasické s krajkou růžové

Zpět na Všechny příspěvky