Pracovní pozice

Staňte se součástí SAYU týmu!

Zákaznický servis

Do naší rodinné firmy hledáme nadšence na posílení týmu se zájmem o tematiku ženství, menstruace, ekologie a obchodním talentem, který dokáže jednat se zákazníkem s ochotou a vstřícností. Samostatnost, týmový duch a velmi dobrá znalost českého pravopisu je podmínkou. Písemně Vám položíme několik zkušebních otázek. Kontaktujte nás přes náš mail sayu@sayu.cz a přiložte prosím CV.

Náplň práce:

  • odpovídání na dotazy zákazníků
  • vyřizování reklamací
  • Pravidelná práce ve skladu a expedici (pro lepší náhled do chodu firmy a seznámení se s produkty)
  • Po zaučení podpora zákazníků na telefonu

Zpočátku by práce probíhala v naší kanceláři v Karlíně, po zaučení možnost částečné práce z domova. Možnost práce na DPP, DPČ, částečný i plný úvazek.

 

Osobní asistentka

Hledáme osobní asistentku do naší rozvíjející se firmy.  Náplní práce bude asistentská činnost managementu společnosti, domlouvání schůzek, evidence kalendáře, příchozí pošty a administrativa s tím spojená. Dále organizace schůzek, služebních cest, jednání, eventů a řešení různých denních záležitostí. Organizace a příprava focení našich kalhotek. 

Požadujeme pozitivní a aktivní přístup. Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, multitasking, přizpůsobivost (flexibilita) a zvládání zátěžových situací. Předchozí zkušenost na podobné pozici je velkou výhodou nikoli však podmínkou. Vynikající znalost češtiny slovem i písmem je podmínkou. Angličtina na dobré úrovni je výhodou. Dobrá znalost práce s MS Office. Místo výkonu práce: Za Poříčskou bránou 18, Karlín.

 

Marketingový manažer
Hledáme marketingového manažera do dynamicky rostoucí firmy. Budete mít na starosti vymýšlení kreativních marketingových kampaní a dohled nad jejich organizací, PR značky. Požadujeme akční přístup, týmového ducha a dotahování projektů. Důležitý je soulad s naší značkou, nacítění směru, kterým se chceme ubírat. Ideální by byly zkušenosti s expanzí do Německa, Švédska.
Předpokladem je živnostenský list, výborná znalost angličtiny. Představte nám v krátké prezentaci Vaši vizi a nápady. Těšíme se na Vás a prosíme o mail na sayu@sayu.cz :)


Expedice a administrativní činnosti
Do naší rodinné firmy hledáme nadšence na posílení týmu.
Důležitý je pozitivní vztah k práci, týmový duch a chuť se učit novým věcem. Naší podmínkou je manuální zručnost, přesnost a pečlivost. Náplní budou skladové práce, administrativa a expedice objednávek, budete pracovat s krásnými lokálními produkty, stanete se i naším testérem.

Práce je u nás dost, proto preferujeme člověka s většími časovými možnostmi a na dlouhodobější spolupráci. V případě dlouhodobé spolupráce a oboustranné spokojenosti možnost zaměstnaneckého poměru a kariérního růstu. Místo výkonu práce: Za Poříčskou bránou 18, Karlín.

V případě zájmu zašlete životopis a pár slov o sobě na sayu@sayu.cz. Moc se na Vás těšíme :)


 

Co hledáte?

close

Košík