Doporučte SAYU a získejte odměnu

Často od svých zákaznic slýcháme, že je k SAYU kalhotkám přivedla kamarádka, sestra nebo třeba dcera. A jsme moc rádi, že se o své dobré zkušenosti dělíte, vždyť co je větší záruka spokojenosti, než osobní doporučení od blízkých? Abyste však i vy za radu získala víc než dobrý pocit, v SAYU klubu jsme teď za doporučení zavedli odměnu. A to rovnou pro obě strany. Pokud se totiž vaše kamarádka zaregistruje a nakoupí, dostane na první nákup 10% slevu, vám zase na konto přičteme 100 bodů.

 

Jak postupovat, abyste získala odměnu? 

1) Nejdříve se přihlaste do svého uživatelského účtu SAYU. Použijte pro to ikonku vpravo dole, případně vpravo nahoře.

přiveďte přátele

2) V záložce „Získat SAYU body“ klikněte na „Přiveďte přátele“.

3) Nyní můžete postupovat dvěma způsoby.

a) Objeví se vám text odkazu, který si jednoduše zkopírujete (ať už pomocí tlačítka COPY, nebo běžným Ctrl + C, Ctrl + V) a pošlete své kamarádce třeba prostřednictvím e-mailu, sociálních sítí nebo jakoukoliv jinou cestou.

 odkaz

b) Nebo jednoduše klikněte na ikonu obálky v dolním řádku. Otevře se vám okno, do kterého zadáte e-mailovou adresu toho, komu chcete SAYU doporučit. Pokud chcete, můžete upravit text na osobní vzkaz (jestli ho využijete k milému pozdravu, nebo třeba tipu na nejoblíbenější model, to už necháme na vás), a pak už pomocí tlačítka „Odeslat e-mail“ zprávu pošlete přímo z našeho webu.

poslat e-mailem

4) Vaše blízká klikne na zaslaný odkaz, zaregistruje se do SAYU klubu a získá nejen svých prvních 150 bodů za registraci, ale i kód na 10% slevu. Ve chvíli, kdy uskuteční svůj první nákup, na vašem kontě přibude 100 bodů. A co za ně potom pořídíte, to si můžete zopakovat v předchozím článku. 

Dělá nám velkou radost, že jste s naším menstruačním prádlem natolik spokojené, že se neváháte podělit o zkušenosti se svými nejbližšími, a tak může ještě více žen trávit své dny v pohodlí, bezpečí a bez zbytečného odpadu. Děkujeme!

Napsat komentář

Veškeré komentáře budou před zveřejněním schváleny

Co hledáte?

close

Košík